Roll the Ball : slide puzzles

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88.09 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Condor
Roll the Ball : slide puzzles indir; Eğer Puzzle hastasıysanız , bu oyun tam sizin için demektir. Hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de eğlenebilirsiniz bu oyunda.

Siz de Puzzle oyununun bir hayranı mısınız? Çocuk yaşlarda öğrenip asla elinizden bırakamadınız mı? Diğer oyunlarından çok farklı olarak yepyeni bir oyun sunuyoruz sizlere. Eğer Puzzle hastasıysanız , bu oyun tam sizin için demektir. Hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de eğlenebilirsiniz bu oyunda. Unblock Legend - Slide Puzzle basit ve bağımlılık yapacağına emin olduğumuz muhteşem bir bulmaca oyunudur. Beyninizi kullanın ve her bulmacayı çözmek için çok uğraşın.

Engelini kaldırarak bulmaca nasıl çözülür: Öncelikle, engeli kaldırmanın ne olduğunu tanıtalım sizlere. Oyun oynarken birçok tahta blok göreceksiniz. Bu blokların da birçok çeşitli vardır.


Blok türleri:
- Kilitli ahşap blok: Bloğu taşımak için kaymanız gerekir
- Düzenli ahşap blok: Hareket ettirmek için kaydırın. Bu blokta yol olabilir dikkat et, buradan topu yuvarlayacaksın.
- Kırmızı blok: Bu gol bloğudur, bu blokta topu topla ve yapbozunu hemen bitir.
Şimdi, bulmacayı çözmek için yapmanız gerekenler:
- Kilitlenmemiş tahta bloğu kaydırmalısınız.
- Topu kırmızı bloğa yuvarlamak için bir yol oluşturun. Devam et ! kaydırın, engelini kaldırın ve topu hedefe doğru döndürün. 350'den fazla oyun seviyesiyle kendinize sorun.


Unblock Legend - Slide Puzzle basit bir oyundur. Sadece oyuna kendinizi vermeniz ve düşünerek hamle yapmanız yeterli olacaktır. Ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Beyninizi kullanın ve her bulmacayı çözmek için çok uğraşmanız gerekebilir.Bu oyunda yüzlerce (350’den fazla) oyun seviyesi bulunmaktadır. Her seviye çok eğlenceli, her seviye düşünüdürücüdür.
Dünyada sevilerek oynanan bir oyundur bu oyun. Sende hemen indir ve bu eşsiz eğlenceye sen de katıl. Arkadaşlarınıza önerebileceğin mükemmel bir oyun sizlerle. Hemen ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın. Bu müthiş uğraş gerektiren oyunda her şey senin elinde. Becerilerini gösterme zamanı geldi. İş başa düştü yani. Hadi durmak yok. Eğer zeka gerektiren, beyni çalıştıran oyunları seviyorum diyorsanız bu oyun tam sizlik. Hız araba yarış oyunlarından çok farklı. Tamamen sizi düşünmeye yönlendiren bir oyundur. Bir çok blok türü olan bu oyunda özellikle iyice oku ve oyunu oynarken dikkatli ol. Hemen ücretsiz sahip olabilirsin bu oyuna. Hem eğlen hem düşün.

Roll the Ball : slide puzzles indir